czwartek, 24 stycznia 2013

Rozwój Nowego Ruchu Liturgicznego - Potrzebujemy pomocy!

Drodzy Czytelnicy Nowego Ruchu Liturgicznego!

Wciąż zwiększa się zainteresowanie naszym portalem jak również wszystkimi wydarzeniami związanymi z Ruchem Summorum Pontinficum. Coraz więcej osób chce umieszczać swoje informacje w naszym serwisie.

Od pewnego czasu planujemy rozwój funkcji naszego serwisu. Biorąc pod uwagę rosnącą ilość osób, które z nami współpracują, nie jest już możliwe efektywne przekazywanie wszystkich informacji używając rozwiązania typu blog. Musimy zbudować w pełni profesjonalny portal, aby móc jeszcze lepiej pokazywać Kościołowi w Polsce jak wielkie i ciągle rosnące jest zainteresowanie tradycyjną liturgią.

Potrzebujemy Waszej pomocy w dwóch obszarach.

Po pierwsze, szukamy doświadczonych informatyków i grafików, którzy zechcieliby pracować w charakterze wolontariuszy nad nowym portalem rozwijającym obecną działalność serwisu Nowy Ruch Liturgiczny.

Po drugie, potrzebujemy niewielkiego wsparcia finansowego, aby pokryć koszty utrzymania serwera. Darowizny można wpłacać na konto Stowarzyszenia Una Voce Polonia:
Volkswagen Bank Polska
11 2130 0004 2001 0597 9745 0001
tytuł wpłaty: "darowizna na rozwój NRL"

Zapraszamy także do współpracy przy tworzeniu portalu wszystkie osoby, które chciałyby  podjąć się codziennych czynności redakcyjnych.