sobota, 7 maja 2011

Trwa akcja promocyjna letniego zjazdu integracyjnego Tradicamp 2011

W każdą niedzielę, aż do rozpoczęcia zjazdu wolontariusze Tradicamp odwiedzają środowiska tradycyjne na terenie całego kraju.
W minioną niedzielę 1 maja br. wolontariusze Tradicamp ponownie zawitali do wielu miejsc celebracji Mszy Świętej w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego. Foldery informacyjne dotyczące tegorocznej edycji zjazdu rozdawane były między innymi w Bytomiu, Bielsku-Białej, Opolu i Wrocławiu. Tamtejszym środowiskom i ich duszpasterzom organizatorzy serdecznie dziękują za życzliwe przyjęcie oraz żywe zainteresowanie. Wierni chętnie pozyskiwali foldery, otrzymując szczegółowe informacje od wolontariuszy. Ze wstępnych analiz wynika, że już teraz, na dwa miesiące przed rozpoczęciem imprezy, Tradicamp cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem niż w roku ubiegłym.
Do odwiedzenia pozostało jeszcze wiele środowisk, organizatorzy dokładają jednak wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej grupy wiernych. Zapraszając do wzięcia udziału w zjeździe wolontariusze służą pomocą i dodatkowymi informacjami zainteresowanym osobom.
W kolejną niedzielę tj. 8 maja akcja promocyjna odbędzie się w Poznaniu (na Wildzie i u oo. Franciszkanów), w Koszutach Małych, Pniewach a także w dwóch podwarszawskich miejscowościach: Brwinowie i Józefowie.
Zachęcamy do pobierania folderów informacyjnych oraz do zadawania pytań wolontariuszom Tradicamp.