piątek, 27 maja 2011

Promocja Tradicamp2011 - kolejne miasta

Trwa akcja promocyjna Letniego Zjazdu Integracyjnego Tradicamp2011. Wolontariusze zjazdu odwiedzili już ponad 70% wszystkich środowisk tradycyjnych na terenie całego kraju.

W niedzielę 15 maja br. wolontariusze gościli w Łowiczu, Radomiu oraz Lublinie, w którym poza dystrybucją folderów, na zaproszenie wiernych świeckich przeprowadzili mini-konferencję o konieczności powstania i celach organizacji Letnich Zjazdów Integracyjnych Tradicamp. Tydzień później, 22 maja, grupa wolontariuszy z pomocą uczestników zeszłorocznego Zjazdu służyła informacją i wręczała foldery wiernym środowiska płockiego, bydgoskiego (w dwóch miejscach celebracji), toruńskiego oraz gdańskiego. We wszystkich miejscach celebracji, które dotychczas odwiedzili organizatorzy, wierni i ich duszpasterze z olbrzymim entuzjazmem odnosili się do zapału i ofiarnej pracy wolontariuszy Tradicamp.

W najbliższą niedzielę akcja promocyjna Zjazdu odbędzie się we Wrocławiu (Kościół NMP na Piasku godz. 9:00) oraz Świdnicy (Kościół św. Józefa godz. 12:00), a w kolejną w Owińskach oraz Poznaniu (Kościół Św. Stanisława Kostki, ul. Rejtana 8, godz. 11:00) Jednocześnie pragniemy poinformować, iż zgodnie z informacją jaką otrzymaliśmy od Organizatorów Letniego Zjazdu Integracyjnego Tradicamp2011, liczba wolnych miejsc dla uczestników Warsztatu Liturgicznego maleje z tygodnia na tydzień. Wszyscy zainteresowani kształceniem się w posłudze przy ołtarzu proszeni są o zapisy (
http://www.tradicamp.pl/site,workshops,119.html). Lista wiernych zgłaszających swoje uczestnictwo w Zjeździe poza warsztatem liturgicznym, również sukcesywnie wzrasta. Organizatorzy otrzymali już m. in. potwierdzenia przyjazdu przez kilkupokoleniowe i wielodzietne rodziny, także z małymi dziećmi. Choć liczba miejsc dla uczestników Zjazdu jest nieograniczona, chętni proszeni są o zapisy, aby ułatwić Organizatorom jeszcze bardziej profesjonalne przygotowania do tak dużej imprezy.

Więcej informacji:
http://www.tradicamp.pl/
lub tel. kom. 506-973-360