poniedziałek, 30 listopada 2009

Przegląd wydarzeń w listopadzie

7 listopada (niedziela) została odprawiona Msza Święta w klasycznym rycie rzymskim w parafii pw. św Bartłomieja w Koszutach Małych koło Słupcy (Archidiecezja Gnieźnieńska).

10 listopada (wtorek) o 19:30 w kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze Mszę św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego odprawił ks. Martin Lugmayr FSSP, przełożony placówki Bractwa Św. Piotra w Stuttgarcie.

14 listopada (sobota) o godz. 8:00 w Kaplicy Różańcowej na Jasnej Górze Mszę św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego dla zjazdu Rycerzy Jasnogórskich odprawił ks. Wojciech Grygiel FSSP.

15 listopada (niedziela) w parafii farnej pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Stanisława BM we Wrześni sprawowana była Msza święta w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego (Archidiecezja Gnieźnieńska).

22 listopada (niedziela) w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Gorzowie Wlkp. została odprawiona Msza św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego.

29 listopada (niedziela) Msza św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego została odprawiona w Bazylice Matki Boskiej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej.

29 listopada (niedziela) w parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Werynii, Mszę świętą w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego sprawował ks. Krzysztof Tyburowski (Diecezja Rzeszowska).